ART / Lithographs / Graphic art 13139021
nr 1313 9021
Stig Ã…sberg
(1909-1968), Sverige
14 pieces, Stig Ã…sberg (1909-1968), Sweden. Etsningar/Litografier. Signed, 16-25x14-16 cm,
GRAPHIC ART, 14 st, Etsningar/Litografier. Signerad, 16-25x14-16 cm
1500
SEK 1300
Monday Mars 16 2020
at 20:27:28
1.200 kr
Stig Ã…sberg
Read more about Stig Ã…sberg